Šis 5.2 MT (526 hp) dzinējs tika uzstādīts 6 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 2014 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 10 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4784mm |
| Platums | 1916mm |
| Augstums | 1381mm |
| Garenbāze | 2720mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1637mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1707kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 408litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 408litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 11.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 59litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 350 to 530km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 5163cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 526bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 583Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4750RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Priekšējā piekare | Independent, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 13.4 litri / 100km |
| Vidējais | 17.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.