Šis 2.0 MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1993 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4585mm |
| Platums | 1773mm |
| Augstums | 1310mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1519mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1519mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1215kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1000litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Pilnā masa | 1620kg |
| Darba tilpums | 405kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1991cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 170Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 83mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.6second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58.5litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 980km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Pilsētā | 11.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.