Šis 2.5 MT (165 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Kupeja, ko Ford ražoja no 1993 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4585mm |
| Platums | 1773mm |
| Augstums | 1315mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1519mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1519mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1280kg |
| Pilnā masa | 1690kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1000litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 396litre |
| Darba tilpums | 410kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2497cm3 |
| Dzinēja jauda | 165bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 217Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Cilindra diametrs | 84.5mm |
| Virzuļa gājiens | 74.2mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.5second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58.5litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 810km |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.9m |
| Pilsētā | 14.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.