Šis 2.5 TD MT (84 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Regular Cab pickup 2-doors, ko Ford ražoja no 2003 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 5012mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1615mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Garenbāze | 2985mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Pašmasa | 1450kg |
| Pilnā masa | 2650kg |
| Darba tilpums | 1200kg |
| Permitted road-train weight | 4650kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2280x1536x405mm |
| Loading height | 670mm |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2499cm3 |
| Dzinēja jauda | 84bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 195Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Maksimālais ātrums | 155km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.5second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 610 to 1 040km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.8m |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.