Šis 2.5 TD MT (84 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Regular Cab pickup 2-doors kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 2003m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Pickup |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 2 |
| Ilgis | 5012mm |
| Plotis | 1695mm |
| Aukštis | 1615mm |
| Prošvaisa | 210mm |
| Važiuoklės bazė | 2985mm |
| Priekinė ašis | 1475mm |
| Galinė ašis | 1470mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1450kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2650kg |
| Tūris / talpa | 1200kg |
| Permitted road-train weight | 4650kg |
| Krovinių skyrius (ilgis x plotis x aukstis) | 2280x1536x405mm |
| Loading height | 670mm |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 2499cm3 |
| Variklio galia | 84bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 000RPM |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Sukimo momentas | 195Nm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2000RPM |
| Ar yra interkūleris | Yra |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 70litre |
| Maksimalus greitis | 155km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.5second |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 11.5litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 6.7litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.1litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 610 to 1 040km |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.8m |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 13.2 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 7.7 litrai / 100km |
| Vidurkis | 11.6 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.