Šis 2.3 MT (147 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Ford ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 910km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.8second |
| Darba tilpums | 2295cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 147bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 202Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89.6mm |
| Virzuļa gājiens | 91mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4825mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1402mm |
| Garenbāze | 2770mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1478mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Pašmasa | 1456kg |
| Pilnā masa | 2035kg |
| Darba tilpums | 579kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 465litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 465litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 975/1150kg |
| Permitted road-train weight | 3885kg |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.2 litri / 100km |
| Vidējais | 11.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.