Šis 2.5 TD MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Ford ražoja no 1994 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4825mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1402mm |
| Garenbāze | 2770mm |
| Pašmasa | 1581kg |
| Priekšējā šķērsbāze | 1478mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 465litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1495mm |
| Pilnā masa | 2125kg |
| Darba tilpums | 544kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 465litre |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1050/1150kg |
| Permitted road-train weight | 3975kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 2498cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 92mm |
| Virzuļa gājiens | 94mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 270Nm |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 193km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.9second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 1 060km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Pilsētā | 12.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.