Šis 1.6 MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Ford ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 19 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4425mm |
| Platums | 1694mm |
| Augstums | 1407mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1452mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1468mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1005kg |
| Pilnā masa | 1525kg |
| Darba tilpums | 520kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1195litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1597cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 900RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 123Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2900RPM |
| Cilindra diametrs | 80mm |
| Virzuļa gājiens | 79.5mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.2second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670 to 1 090km |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Pilsētā | 10.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.