Šis 2.0 AT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks (3 durvis), ko Ford ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 19 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4425mm |
| Platums | 1694mm |
| Augstums | 1407mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1452mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1468mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1070kg |
| Pilnā masa | 1650kg |
| Darba tilpums | 580kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1195litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 100RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 153Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.9litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 860km |
| Maksimālais ātrums | 178km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13.4second |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.