Šis 2.0 AT (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Ford ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 18 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4425mm |
| Platums | 1694mm |
| Augstums | 1407mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1452mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1468mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1175kg |
| Pilnā masa | 1675kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 385litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1195litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 171Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 187km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.7second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.1litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 630 to 980km |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Spring, Stabilizer bar |
| Pilsētā | 11.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.