Šis 1.8 TD MT (75 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Universālis, ko Ford ražoja no 1987 līdz 1993. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4511mm |
| Platums | 1720mm |
| Augstums | 1428mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1452mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1459mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pilnā masa | 1650kg |
| Pašmasa | 1165kg |
| Darba tilpums | 485kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 430litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1958litre |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1753cm3 |
| Dzinēja jauda | 75bhp |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 152Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2200RPM |
| Cilindra diametrs | 82.5mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.4litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 860 to 1 130km |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.4second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.7m |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Pilsētā | 8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.1 litri / 100km |
| Vidējais | 7.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.