Šis 1.8 TD MT (75 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Universalas kėbule, kuris Ford buvo gaminamas nuo 1987m. iki 1993m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 15 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Universalas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
| Ilgis | 4511mm |
| Plotis | 1720mm |
| Aukštis | 1428mm |
| Važiuoklės bazė | 2608mm |
| Priekinė ašis | 1452mm |
| Galinė ašis | 1459mm |
| Prošvaisa | 130mm |
| Pakrauto automobilio svoris | 1650kg |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1165kg |
| Tūris / talpa | 485kg |
| Min. bagažinės talpa | 430litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1958litre |
| Variklio tipas | Dyzelinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 1753cm3 |
| Variklio galia | 75bhp |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Galios didinimas | Turbina |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 4 500RPM |
| Sukimo momentas | 152Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2200RPM |
| Cilindro skersmuo | 82.5mm |
| Stūmoklio eiga | 82mm |
| Kuras | Dyzelinas |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 7litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.3litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.4litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 860 to 1 130km |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 16.4second |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 10.7m |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
|---|---|
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Galinė važiuoklė | Independent, Spring |
| Miestas | 8 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.1 litrai / 100km |
| Vidurkis | 7.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.