Šis 4.8 MT SLE (278 hp) dzinējs tika uzstādīts GMT800 Apvidus auto, ko GMC ražoja no 2000 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 24 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 98litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 670km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 156km/h |
| Darba tilpums | 4807cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 278bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 393Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5052mm |
| Platums | 2004mm |
| Augstums | 1948mm |
| Garenbāze | 2946mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1651mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1676mm |
| Pašmasa | 2250kg |
| Pilnā masa | 2948kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2962litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.