Šis 5.3 AT 4WD SLE (288 hp) dzinējs tika uzstādīts GMT800 Apvidus auto, ko GMC ražoja no 2000 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 24 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 16.8litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 98litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 156km/h |
| Darba tilpums | 5327cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 288bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 440Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5029mm |
| Platums | 2004mm |
| Augstums | 1943mm |
| Garenbāze | 2946mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1651mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1676mm |
| Pašmasa | 2350kg |
| Pilnā masa | 3175kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2962litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 20.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.