Šis 5.3 AT 4WD SLE (288 hp) variklis buvo montuojamas GMT800 SUV kėbule, kuris GMC buvo gaminamas nuo 2000m. iki 2006m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 24 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 16.8litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 98litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 580km |
| Kuras | 92 RON |
| Maksimalus greitis | 156km/h |
| Tūris / talpa | 5327cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 288bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 440Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4400RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 5029mm |
| Plotis | 2004mm |
| Aukštis | 1943mm |
| Važiuoklės bazė | 2946mm |
| Priekinė ašis | 1651mm |
| Galinė ašis | 1676mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2350kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3175kg |
| Min. bagažinės talpa | 453litre |
| Maks. bagažinės talpa | 2962litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 20.2 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.