Šis 2.0 MT (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Great Wall ražoja no 2007 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 185Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000up to 4 500 RPM |
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4574mm |
| Platums | 1704mm |
| Augstums | 1845mm |
| Garenbāze | 2825mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1480mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1466mm |
| Klīrenss | 108mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1059litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 809litre |
| Pašmasa | 1510kg |
| Pilnā masa | 2110kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.