Šis 2.0 MT (143 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation Minivenas kėbule, kuris Great Wall buvo gaminamas nuo 2007m. iki 2011m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 0 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Sukimo momentas | 185Nm |
|---|---|
| Variklio tipas | Benzinas |
| Tūris / talpa | 1997cm3 |
| Variklio galia | 143bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 000RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3000up to 4 500 RPM |
| Kėbulas | Minivenas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 7 |
| Ilgis | 4574mm |
| Plotis | 1704mm |
| Aukštis | 1845mm |
| Važiuoklės bazė | 2825mm |
| Priekinė ašis | 1480mm |
| Galinė ašis | 1466mm |
| Prošvaisa | 108mm |
| Maks. bagažinės talpa | 1059litre |
| Min. bagažinės talpa | 809litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1510kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2110kg |
| Kuras | 95 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 170km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15second |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 9litre |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Degalų bako talpa | 60litre |
| Priekinė važiuoklė | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | semi dependent |
| Priekiniai stabdžiai | Diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Vidurkis | 10.8 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.