Šis 2.2 MT (106 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup 4-doors, ko Great Wall ražoja no 2005 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 840km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 130km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Darba tilpums | 2237cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 106bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5040mm |
| Platums | 1800mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 3050mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Klīrenss | 194mm |
| Pašmasa | 1840kg |
| Pilnā masa | 2570kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1400x1400x1000mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 11 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.