Šis 2.8 MT TD (95 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup 4-doors, ko Great Wall ražoja no 2005 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 860km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 17second |
| Darba tilpums | 2771cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 95bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 225Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5040mm |
| Platums | 1800mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 3050mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Klīrenss | 194mm |
| Pašmasa | 1860kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.3 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.