Šis 2.0 TD MT AWD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Haval ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Darba tilpums | 1996cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 310Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800up to 2 800 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4649mm |
| Platums | 1852mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 2680mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1725kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 808litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2010litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 7.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.