Šis 1.8 MT (160 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Hawtai ražoja no 2015 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4618mm |
| Platums | 1858mm |
| Augstums | 1754mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Pašmasa | 1740kg |
| Klīrenss | 172mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2100litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 690litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1796cm3 |
| Dzinēja jauda | 160bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 215Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2100RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.6second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.