Šis 3.2 TD MT (161 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Hindustan ražoja no 2002 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 90litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 750 to 1 290km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Darba tilpums | 3200cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 161bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 373Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 98mm |
| Virzuļa gājiens | 105mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4730mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1890mm |
| Garenbāze | 2725mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1435mm |
| Pašmasa | 2125kg |
| Pilnā masa | 2810kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1350litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2600litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 13.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.