Šis 5.0 AT (224 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Holden ražoja no 1988 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 385Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 4987cm3 |
| Dzinēja jauda | 224bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 102mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4861mm |
| Platums | 1794mm |
| Augstums | 1443mm |
| Garenbāze | 2736mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1491mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1491mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 443litre |
| Pašmasa | 1540kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 443litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.