Šis 1.6 MT (106 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Van, ko Holden ražoja no 1997 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Van |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 4015mm |
| Platums | 1610mm |
| Garenbāze | 2430mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1390mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1400mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 1105kg |
| Augstums | 1800mm |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1598cm3 |
| Dzinēja jauda | 106bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Monoinjection |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 148Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.