Šis 5.7 AT (306 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Universālis, ko Holden ražoja no 1990 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5084mm |
| Platums | 1847mm |
| Augstums | 1545mm |
| Garenbāze | 2939mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1569mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1587mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2683litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 470litre |
| Pašmasa | 1700kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5665cm3 |
| Dzinēja jauda | 306bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 460Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 880km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 16.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.