Šis 3.8 AT (233 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Universālis, ko Holden ražoja no 1990 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Universālis |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5040mm |
| Platums | 1845mm |
| Augstums | 1545mm |
| Garenbāze | 2940mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1570mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1585mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2685litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 2685litre |
| Pašmasa | 1620kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3791cm3 |
| Dzinēja jauda | 233bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 375Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 73litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 1 040km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.