Šis 3.1 TD MT (114 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Holden ražoja no 1998 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 3059cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 114bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 260Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4700mm |
| Platums | 1745mm |
| Augstums | 1840mm |
| Garenbāze | 2760mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Pašmasa | 1985kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1464litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2548litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Vidējais | 18.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.