Šis 3.2 MT (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Holden ražoja no 1998 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4270mm |
| Platums | 1745mm |
| Augstums | 1835mm |
| Garenbāze | 2330mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1455mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Klīrenss | 210mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1934litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1339litre |
| Pašmasa | 1795kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3165cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 260Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3750RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 85litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Vidējais | 16.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.