Šis 3.6 AT (245 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Pickup, ko Holden ražoja no 2007 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 5055mm |
| Platums | 1899mm |
| Augstums | 1497mm |
| Garenbāze | 3009mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1602mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1618mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1208litre |
| Pašmasa | 1697kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1208litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3564cm3 |
| Dzinēja jauda | 245bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2600RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.8litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 14.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.