Šis 6.0 MT (367 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Pickup, ko Holden ražoja no 2007 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 2 |
| Garums | 5040mm |
| Platums | 1899mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 3009mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1592mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1608mm |
| Klīrenss | 100mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1208litre |
| Pašmasa | 1786kg |
| Pilnā masa | 2315kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1208litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5967cm3 |
| Dzinēja jauda | 367bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 530Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 14.5litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Vidējais | 17.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.