Šis 2.0 AT 4WD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2002 līdz 2004. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 7 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4535mm |
| Platums | 1780mm |
| Augstums | 1710mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 850litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 525litre |
| Pašmasa | 1370kg |
| Pilnā masa | 1960kg |
| Darba tilpums | 590kg |
| Permitted road-train weight | 3160kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.3litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Maksimālais ātrums | 167km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 760km |
| Izmešu standarts | EURO III |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.4m |
| Pilsētā | 14.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 11.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.