Šis 2.4 AT (194 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Crossover 5-doors, ko Honda ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5020mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1560mm |
| Garenbāze | 2800mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1665mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1665mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 728litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 457litre |
| Pašmasa | 1698kg |
| Pilnā masa | 2170kg |
| Darba tilpums | 472kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2354cm3 |
| Dzinēja jauda | 194bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 220Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.1second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 090km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 10.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.