Šis 3.5 AT (281 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Crossover 5-doors, ko Honda ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4999mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1560mm |
| Garenbāze | 2797mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1665mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1665mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 757litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 457litre |
| Pašmasa | 1865kg |
| Pilnā masa | 2320kg |
| Darba tilpums | 455kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3471cm3 |
| Dzinēja jauda | 281bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 342Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4900RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 970km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 194km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.1second |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.2m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 17.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.6 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.