Šis 1.7 MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Honda ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Garums | 4285mm |
| Platums | 1810mm |
| Augstums | 1610mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1555mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1600litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 439litre |
| Pašmasa | 1366kg |
| Pilnā masa | 1890kg |
| Darba tilpums | 524kg |
| Permitted road-train weight | 3390kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1668cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 94.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 154Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 182km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 890km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.2m |
| Pilsētā | 11.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.