Šis 1.8 AT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Minivens, ko Honda ražoja no 2004 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.6litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 880km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Pašmasa | 1420kg |
|---|---|
| Pilnā masa | 1890kg |
| Virsbūves tips | Minivens |
| Augstums | 1610mm |
| Garums | 4285mm |
| Platums | 1810mm |
| Sēdvietas | 6 |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1600litre |
| Klīrenss | 155mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 439litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1555mm |
| Garenbāze | 2685mm |
| Darba tilpums | 470kg |
| Permitted road-train weight | 3390kg |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
|---|---|
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 174Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Virzuļa gājiens | 87.3mm |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Cilindru skaits | 4 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Darba tilpums | 1799cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Double wishbone, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 12.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 9.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.