Šis 3.2 AT (177 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 1993 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 255Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3165cm3 |
| Dzinēja jauda | 177bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93.4mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4483mm |
| Platums | 1689mm |
| Augstums | 1689mm |
| Garenbāze | 2761mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1445mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 991litre |
| Pašmasa | 1608kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 991litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 83litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 860km |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.1second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 17.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.6 litri / 100km |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.