Šis 3.2 MT (192 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 1993 līdz 1997. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 255Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3165cm3 |
| Dzinēja jauda | 192bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93.4mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4483mm |
| Platums | 1689mm |
| Augstums | 1689mm |
| Garenbāze | 2761mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1435mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1448mm |
| Pašmasa | 1630kg |
| Darba tilpums | 991kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 12.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 83litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 870km |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.5second |
| Priekšējā piekare | Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.5m |
| Pilsētā | 17.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 11.4 litri / 100km |
| Vidējais | 15.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.