Šis 6.0 AT (320 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Hummer ražoja no 2002 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Garums | 4820mm |
| Platums | 2065mm |
| Augstums | 1980mm |
| Garenbāze | 3120mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1765mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1765mm |
| Klīrenss | 250mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2450litre |
| Pašmasa | 2910kg |
| Pilnā masa | 3500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1130litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5967cm3 |
| Dzinēja jauda | 320bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 101.6mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 490Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 25litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 18.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 121litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 1 010km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Apgriešanās rādiuss | 13.5m |
| Pilsētā | 30 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.4 litri / 100km |
| Vidējais | 21.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.