Šis 6.2 AT (393 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Hummer ražoja no 2002 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 6 |
| Platums | 2063mm |
| Garums | 5170mm |
| Augstums | 2012mm |
| Garenbāze | 3118mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1763mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2452litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1763mm |
| Klīrenss | 250mm |
| Pašmasa | 3000kg |
| Pilnā masa | 3901kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1132litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 6162cm3 |
| Dzinēja jauda | 393bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 417Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 121litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 23litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 17litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 20litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 710km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.8second |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Apgriešanās rādiuss | 13.5m |
| Pilsētā | 27.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 20.4 litri / 100km |
| Vidējais | 24 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.