Šis 6.2 AT (393 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Hummer buvo gaminamas nuo 2002m. iki 2009m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | SUV |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 6 |
| Plotis | 2063mm |
| Ilgis | 5170mm |
| Aukštis | 2012mm |
| Važiuoklės bazė | 3118mm |
| Priekinė ašis | 1763mm |
| Maks. bagažinės talpa | 2452litre |
| Galinė ašis | 1763mm |
| Prošvaisa | 250mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 3000kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 3901kg |
| Min. bagažinės talpa | 1132litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 6162cm3 |
| Variklio galia | 393bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 700RPM |
| Sukimo momentas | 417Nm |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4300RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 121litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 23litre |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 17litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 20litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 530 to 710km |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 7.8second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Multi wishbone, Trailing arms, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Apsisukimo spindulys | 13.5m |
| Miestas | 27.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 20.4 litrai / 100km |
| Vidurkis | 24 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.