Šis 5.3 AT (300 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Hummer ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 87litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.9second |
| Darba tilpums | 5327cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 300bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 434Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4742mm |
| Platums | 1897mm |
| Augstums | 1893mm |
| Garenbāze | 2842mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1651mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1664mm |
| Klīrenss | 216mm |
| Pašmasa | 2206kg |
| Pilnā masa | 2728kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 21.7 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.