Šis 5.3 AT (300 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Hummer buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 18.1litre |
|---|---|
| Degalų bako talpa | 87litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 480km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 160km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 8.9second |
| Tūris / talpa | 5327cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 300bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 200RPM |
| Sukimo momentas | 434Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 4000RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 2 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 92mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4742mm |
| Plotis | 1897mm |
| Aukštis | 1893mm |
| Važiuoklės bazė | 2842mm |
| Priekinė ašis | 1651mm |
| Galinė ašis | 1664mm |
| Prošvaisa | 216mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2206kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2728kg |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Dependent, Axle, Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 21.7 litrai / 100km |
|---|
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.