Šis 3.5 MT (223 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation SUV kėbule, kuris Hummer buvo gaminamas nuo 2005m. iki 2010m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 14.7litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 11.8litre |
| Degalų bako talpa | 87litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 590 to 740km |
| Kuras | 95 RON |
| Maksimalus greitis | 180km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 10second |
| Tūris / talpa | 3464cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 223bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 600RPM |
| Sukimo momentas | 305Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 2800RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 5 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 93mm |
| Stūmoklio eiga | 102mm |
| Pavarų dėžė | Mechaninė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 5 |
| Varantieji ratai | Visi varantieji ratai (AWD) |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 4740mm |
| Plotis | 1900mm |
| Aukštis | 1895mm |
| Važiuoklės bazė | 2845mm |
| Priekinė ašis | 1650mm |
| Galinė ašis | 1660mm |
| Prošvaisa | 230mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 2130kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2655kg |
| Min. bagažinės talpa | 835litre |
| Maks. bagažinės talpa | 1575litre |
| Kėbulas | SUV |
| Priekinė važiuoklė | Torsion |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Spring |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Diskai |
| Miestas | 17.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 14.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.