Šis 1.0 AT (56 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Hyundai ražoja no 2001 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 640km |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15.8second |
| Darba tilpums | 999cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 56bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 82Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 3 |
| Cilindra diametrs | 67mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.1m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3495mm |
| Platums | 1495mm |
| Augstums | 1615mm |
| Garenbāze | 2380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1315mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1300mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 870kg |
| Pilnā masa | 1316kg |
| Darba tilpums | 446kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 219litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 889litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 11 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.