Šis 1.0 AT (56 hp) variklis buvo montuojamas 1 generation [Restyling] Hečbekas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2001m. iki 2003m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 1 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 9.2litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 5.5litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 6.8litre |
| Degalų bako talpa | 35litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 380 to 640km |
| Kuras | 92 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO II |
| Maksimalus greitis | 140km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 15.8second |
| Tūris / talpa | 999cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 56bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 5 500RPM |
| Sukimo momentas | 82Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3100RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | Linijoje |
| Įpurškimas | Daugiataškis įpurškimas |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 3 |
| Cilindro skersmuo | 67mm |
| Stūmoklio eiga | 77mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 4 |
| Varantieji ratai | Priekiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 9.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 5 |
|---|---|
| Ilgis | 3495mm |
| Plotis | 1495mm |
| Aukštis | 1615mm |
| Važiuoklės bazė | 2380mm |
| Priekinė ašis | 1315mm |
| Galinė ašis | 1300mm |
| Prošvaisa | 160mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 870kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 1316kg |
| Tūris / talpa | 446kg |
| Min. bagažinės talpa | 219litre |
| Maks. bagažinės talpa | 889litre |
| Kėbulas | Hečbekas |
| Priekinė važiuoklė | Wishbone |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Helical springs |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Būgnai |
| Miestas | 11 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 6.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 8.2 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.