Šis 5.0 AT (430 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Hyundai ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 77litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450 to 890km |
| Degviela | 98 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.8second |
| Darba tilpums | 5038cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 430bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 510Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12.1m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5160mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1490mm |
| Garenbāze | 3045mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1616mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1633mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 2010kg |
| Pilnā masa | 2510kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Pilsētā | 20.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.4 litri / 100km |
| Vidējais | 14.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.