Šis 3.8 AT (334 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Hyundai ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 5160mm |
| Platums | 1890mm |
| Augstums | 1490mm |
| Garenbāze | 3045mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1616mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1633mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Pašmasa | 1915kg |
| Pilnā masa | 2420kg |
| Darba tilpums | 505kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 474litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3778cm3 |
| Dzinēja jauda | 334bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 87mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 395Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5100RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 240km/h |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 77litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.3litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 1 030km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.5second |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 8 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.1m |
| Pilsētā | 18.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9 litri / 100km |
| Vidējais | 12.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.