Šis 3.8 AT (334 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kėbulas | Sedanas |
|---|---|
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
| Ilgis | 5160mm |
| Plotis | 1890mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 3045mm |
| Priekinė ašis | 1616mm |
| Galinė ašis | 1633mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Min. bagažinės talpa | 474litre |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1915kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2420kg |
| Tūris / talpa | 505kg |
| Maks. bagažinės talpa | 474litre |
| Variklio tipas | Benzinas |
|---|---|
| Tūris / talpa | 3778cm3 |
| Variklio galia | 334bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | to 6 400RPM |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Cilindro skersmuo | 96mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Sukimo momentas | 395Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 5100RPM |
| Kuras | 92 RON |
|---|---|
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 7.5litre |
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.1litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.3litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 510 to 1 030km |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.5second |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Pavarų skaičius | 8 |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Miestas | 18.1 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.4 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.