Šis 4.6 AT (366 hp) variklis buvo montuojamas 2 generation Sedanas kėbule, kuris Hyundai buvo gaminamas nuo 2010m. iki 2017m. Be šio variklio, į kėbulą buvo dedami dar ir kiti 3 skirtingi varikliai, kurių techniniai duomenys ir kuro sąnaudos pasiekiami paspaudus ant kėbulo pavadinimo puslapio viršuje.
| Kuro sąnaudos mieste, 100km | 15.5litre |
|---|---|
| Kuro sąnaudos užmiestyje, 100km | 8litre |
| Mišios (vidutinės) kuro sąnaudos, 100km | 10.7litre |
| Degalų bako talpa | 77litre |
| Su pilnu degalų baku įveikiamas atstumas | from 500 to 960km |
| Kuras | 98 RON |
| Teršalų emisijų standartas | EURO IV |
| Maksimalus greitis | 240km/h |
| Įsibėgėjimas iki 100km/h | 6.4second |
| Tūris / talpa | 4627cm3 |
|---|---|
| Variklio galia | 366bhp |
| Apsukos maks. galiai pasiekti | from 6 500RPM |
| Sukimo momentas | 451Nm |
| Apsukos maks. sukimo momentui pasiekti | 3500RPM |
| Variklio tipas | Benzinas |
| Cilindrų išdėstymas | V-type |
| Įpurškimas | Purkštukai |
| Cilindrų skaičius | 8 |
| Vožtuvų skaičius viename cilindre | 4 |
| Cilindro skersmuo | 92mm |
| Stūmoklio eiga | 87mm |
| Pavarų dėžė | Automatinė |
|---|---|
| Pavarų skaičius | 8 |
| Varantieji ratai | Galiniai varantieji ratai |
| Apsisukimo spindulys | 12.1m |
| Sėdimųjų vietų skaičius | 4 |
|---|---|
| Ilgis | 5160mm |
| Plotis | 1890mm |
| Aukštis | 1490mm |
| Važiuoklės bazė | 3045mm |
| Priekinė ašis | 1616mm |
| Galinė ašis | 1633mm |
| Prošvaisa | 145mm |
| Nepakrauto automobilio svoris | 1805kg |
| Pakrauto automobilio svoris | 2505kg |
| Min. bagažinės talpa | 474litre |
| Maks. bagažinės talpa | 520litre |
| Kėbulas | Sedanas |
| Priekinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Galinė važiuoklė | Independent, Pneumatic, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Galiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskai |
| Miestas | 18.6 litrai / 100km |
|---|---|
| Užmiestis | 9.6 litrai / 100km |
| Vidurkis | 12.8 litrai / 100km |
Apskaičiuota pagal oficialius duomenis. Tikros sąnaudos priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sąlygų.