Šis 1.6 AT (122 hp) dzinējs tika uzstādīts HD Sedans, ko Hyundai ražoja no 2006 līdz 2011. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 6 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 154Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1591cm3 |
| Dzinēja jauda | 122bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 77mm |
| Virzuļa gājiens | 85.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4505mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2650mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1543mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1541mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Pilnā masa | 1680kg |
| Pašmasa | 1172kg |
| Darba tilpums | 508kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 460litre |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 183km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 53litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 980km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.5 litri / 100km |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.